התייעצות חינם ללא התחייבות   1-407-286-5978

שירותי תרגום

תרגום מסמכים אישיים:

 אנו מספקים שירותי תרגום עבור אנשים פרטיים לכל מטרה. בין יתר השימושים, התרגומים שלנו עומדים בדרישות של משרדי ממשל אמריקאיים, מכללות, אוניברסיטאות, בתי משפט, משרדי עבודה ועוד.

תרגום מעברית,תירגום,תרגום מסמך,תרגום תעודה,תרגום תעודת,תרגום מוסמך,תרגום לאנגלית

 

תרגום מעברית,תירגום,תרגום מסמך,תרגום תעודה,תרגום תעודת,תרגום מוסמך,תרגום לאנגלית

תרגומים מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית

 

  • תרגום מעברית,תירגום,תרגום מסמך,תרגום תעודה,תרגום תעודת,תרגום מוסמך,תרגום לאנגלית אנו חברה אמריקאית מתמחה במתן שירותי תרגום בעברית, ספרדית ואנגלית.

    שירות התירגום שלנו ניתן על ידי מתרגמים מקצועיים אשר מתמחים במתן שירות תרגומים לאנגלית או תרגומים מאנגלית לעברית. באתר התרגומים שלנו תמצאו מענה לפתרון דרישות התרגום שלכם, באם זהו תירגום הדרוש למטרת הגירה, תרגום משפטי כגון תרגום חוזים, תירגום הסכמים, או תרגום תעודות כגון תרגום תעודת לידה או תרגום רשיון נהיגה או תרגום דיפלומה ותרגום גיליון ציונים, תירגום מסמכים רפואיים, תרגום לאנגלית של מסמכים פיננסים כגון דפי חשבון, תלושי משכורת, תרגום מאמרים, תרגום נוטריוני, תרגום טקסטים שונים, ועוד

    מחירים
  • תרגום מעברית,תירגום,תרגום מסמך,תרגום תעודה,תרגום תעודת,תרגום מוסמך,תרגום לאנגלית תירגום עברית לאנגלית - תרגום מאנגלית לעברית -

     אנו מבצעים תרגומים על ידי מתרגם מנוסה בתחום הדרוש לך. תהליך בקרת האיכות שלנו מתחיל מהרגע בו אתה יוצר קשר עימנו ומלווה את הפרויקט לאורך כל הדרך, גם לאחר שהתרגום נמסר אליך. אם דרישתך למתרגם שפות מקצועי בעל נסיון רב כמתרגם טקסטים שונים אנו יכולים לספק לך שירות תרגום שיבוצע על ידי מתרגם ששפת האם שלו היא השפה הנדרשת. אם אתה צריך מתרגם אנגלית עברית או מתרגם עברית אנגלית הגעת למקום הנכון!

     
בקש הצעת מחיר חינם

תרגום מוסמך

 

תרגום מוסמך – כמעט בכל מדינה, תעודת הלידה הינו המסמך המוכיח את זהותו של אדם, וזהו המסמך הבסיסי הנדרש כדי למלא טפסים במחלקות ההגירה, בבתי ספר, לקבלת רישיון נהיגה, הטבות סוציאליות, חשבונות בנק, וכדומה. לכן מומלץ ביותר למסור את תרגום התעודות למתרגם מוסמך, הכשיר לתרגם את מסמכיך.  

תרגום מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית: אנו מבצעים תרגומים מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית על ידי מתרגמים מוסמכים, וזו הדרך הטובה והנכונה ביותר לקבלת תוצאות מקצועיות כדי להשתלב בעולם הגלובלי של היום.

אנו מתרגמים בין היתר גם דיפלומות, גיליונות ציונים, מסמכים להגירה, מסמכים להוצאת ויזה, חוזים שונים, מסמכי אימוץ, כתבות, מכתבים, שירותי רווחה, דוחות רפואיים, רישיונות שונים, בקשות שונות, מסמכים משפטיים כגון הסכמי מכר, הסכמי עבודה, חוזים שונים, ותרגום תעודות כגון תעודת לידה, תעודת נישואין, תעודת פטירה, רישיונות נהיגה ועוד מסמכים רבים.

צור קשר