תרגום טופס 106 לאנגלית | תרגום תלושי משכורת

שירות תרגום מקצועי של טופס 106 מעברית לאנגלית. אנו מצרפים לתרגום הצהרה חתומה בידי המתרגם וגם חתימה נוטריונית. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי - ATA - American Translators Association.

תרגום טופס 106 מעברית לאנגלית

צריכים לתרגם טופס 106 לאנגלית? צריכים תרגום דחוף ומדוייק? הגעתם למקום הנכון. אנחנו מציעים שירותי תרגום מקצועי של טפסי 106 ותלושי משכורת. המשרד שלנו ממוקם בארצות הברית והחתימה הנוטריונית היא של נוטריון ממדינת פלורידה אשר מתאים לשימוש בכל רחבי ארה"ב.

תרגום טופס 106 נעשה מילה במילה והתוצאה הסופית נראית בדיוק כמו תמונת ראי של הטופס שלכם. אנו מציעים תרגום דחוף ואפשר לקבל את התרגום תוך 24 שעות.

פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר חינם מאחד ממשרדי התרגום הטובים ברשת.


צרפו קובץ לקבלת הצעת מחיראנו לא מתפשרים על איכות!

אנו מציעים תרגום איכותי, אמין ומהיר. אם תרצו - ניתן לקבל שירות המרת הסכומים במסמך לדולרים. לאחר שהתרגום מוכן הוא עובר הגהה כדי לוודא שהכל תורגם ונאמן למקור. אמנם התרגום מוכן תוך זמן קצר אך הוא מקבל את אותה תשומת לב כמו פרוייקטים אחרים. התרגום ישלח אליכם כקובץ PDF וגם בדואר.

מחירים שווים לכל כיס

כשאתם גולשים באינטרנט אתם נתקלים בכל מיני מחירים המוצעים על ידי חברות תרגום רבות. אנחנו גלויים עם המחירים שלנו ואין לנו אותיות קטנות ולא הפתעות. אפשר לבקר בדף המחירון שלנו ולהתרשם באופן כללי. ישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי מילה וישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי דף. כדי לדעת בדיוק כמה תעלה עבודת התרגום שלכם, צרפו את הקובץ שלכם ושלחו אלינו במייל. אנו ניתן לכם הצעת מחיר פתוחה, גלויה ובלי הפתעות. נשמח לצרף אותכם לרשימת לקוחותינו!

  • אנו שומרים על סודיות
  • התרגומים שלנו מדוייקים ואמינים
  • לתרגומים המוסמכים מצורפת הצהרת המתרגם וחתימתו
  • מחירים שווים לכל כיס
  • אנו ערבים לכך שהתרגומים שלנו יתקבלו בכל מקום בו נדרש תרגום מוסמך בארצות הברית

מהו תרגום מוסמך? שאלות ותשובות

תרגום מוסמך של מסמך זהו תרגום הכולל אישור חתום על ידי המתרגם (ולפעמים נוטריון) המעיד על דיוק התרגום ובאישור הזה כלולים הפרטים והכישורים של המתרגם שתרגם את המסמך. אישור זה נושא את החתימה והחותמת של המשרד. הוא מוכנס על נייר המכתבים שלנו והוא כולל את הלוגו של המשרד ואת הלוגו של חבר המתרגמים האמריקאי עם המספר חבר. כדי לקבל מידע מפורט יותר לגבי התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף השאלות הנפוצות.

כן. רוב התרגומים המוסמכים שאנו מפיקים נושאים חתימה נוטריונית. החתימה היא של נוטריון ממדינת פלורידה בארה"ב וחתימה זו קבילה בכל רחבי ארצות הברית - לכל מטרה: לימודים, הגירה, עבודה ועוד.

כן. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי והלוגו שלהם מופיע על גבי התרגומים שלנו.

תרגום טופס 106, תרגום לאנגלית, תרגום תלושי משכורת, תרגום מוסמך, תרגום רשמי,תרגום עברית אנגלית, תרגום טופס 106 לאנגלית Certified Translation -

אנו מתחייבים לשמור על סודיות ודסקרטיות מוחלטת בכל הקשור לתרגומים והחומר הנלמד מהתרגום של המסמכים שלכם. אם תרצו נוכל לחתום על חוזה סודיות אתכם.

כדי לקבל מידע כללי לגבי המחירים של התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף המחירון. דף זה נותן ידע כללי. כדי לדעת בדיוק כמה יעלה התרגום של המסמכים שלכם בבקשה סירקו ושילחו אותם אלינו דרך המייל ונשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם ללא התחייבות תוך כמה דקות

תרגום טופס 106, תרגום לאנגלית, תרגום תלושי משכורת, תרגום מוסמך, תרגום רשמי,תרגום עברית אנגלית, תרגום טופס 106 לאנגלית Certified Translation -

כדי להזמין תרגום בבקשה לחצו על המעטפה או השתמשו במייל המופיע בראש הדף ושלחו למייל שלנו את מה שמופיע ברשימה:

  • את המסמך שאתם מעוניינים לתרגם - אפשר לשלוח סריקה או תמונה יפה שצילמתם בטלפון החכם. אנו לא צריכים את המסמכים המקוריים.
  • אם במסמך מופיעים שמות: ציינו את האיות המדוייק כפי שהוא מופיע בדרכון.
  • את הטלפון שלכם ואת הכתובת למשלוח.

יש אפשרות להמיר את השקלים לדולריםסודיות מובטחת