תרגום דיפלומה - תרגום מוסמך - תרגום רשמי

אנו מספקים שירות תרגום מוסמך עם חתימה נוטריונית של תוצאות מבחנים, גליונות ציונים, דיפלומות,  תוצאות מבחנים, גליונות ציונים, דיפלומות ועוד, כפי הנדרש באוניברסיטאות ובמכללות האמריקאיות ואנו ערבים לכך שהתרגומים שלנו יתקבלו על ידי גורמים אלו. התרגומים מתאימים למטרת הגירה, לימודים, בתי משפט, מוסדות פיננסים ועוד. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי - ATA - American Translators Association.

תרגום דיפלומה עם חתימה נוטריונית

אנו קבוצת תרגום אמריקאית המתמחה בתרגום עברית אנגלית של תעודות בגרות, תוצאות מבחנים, גליונות ציונים, דיפלומות ועוד. אנו מספקים שירות אמין, מהיר, מקצועי ומדויק ובמחיר המתאים לכל כיס. אנחנו מאמינים כי מחובתנו לעזור לדוברי אנגלית ועברית להעביר את המסר בתרגום בצורה נכונה וברורה.

בין יתר המסמכים שאנו מתרגמים, אנו מתרגמים תעודות שונות: תוצאות מבחנים, גליונות ציונים, דיפלומות, תרגום ,תעודת לידה, נישואין  ועוד כל מסמך שיידרש על ידי רשויות ההגירה או רשות שלטונית כלשהי. אנו עומדים בסטנדרטים הקבועים על ידי רשויות אלו.

צור עמנו קשר עוד היום ונשמח לענות לכם על כל שאלות ולהבהיר כל ספק!

צרפו קובץ לקבלת הצעת מחיר חינם

תרגום דיפלומה באופן מקצועי - תרגום עברית אנגלית

אנו מספקים שירות תרגום מוסמך עם חתימה נוטריונית. אנו מתרגמים דיפלומה לאלו המעוניינים להמשיך את לימודיהם באוניברסיטאות ובמכללות השונות בארה"ב. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי ומוסמכים לתרגם את תעודת הבגרות שלכם בהתאם לסטנדרטים האמריקאים.

שאלות ותשובות - מהו תרגום מוסמך

תרגום מוסמך של מסמך זהו תרגום הכולל אישור חתום על ידי המתרגם (ולפעמים נוטריון) המעיד על דיוק התרגום ובאישור הזה כלולים הפרטים והכישורים של המתרגם שתרגם את המסמך. אישור זה נושא את החתימה והחותמת של המשרד. הוא מוכנס על נייר המכתבים שלנו והוא כולל את הלוגו של המשרד ואת הלוגו של חבר המתרגמים האמריקאי עם המספר חבר. כדי לקבל מידע מפורט יותר לגבי התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף השאלות הנפוצות.

כן. רוב התרגומים המוסמכים שאנו מפיקים נושאים חתימה נוטריונית. החתימה היא של נוטריון ממדינת פלורידה בארה"ב וחתימה זו קבילה בכל רחבי ארצות הברית - לכל מטרה: לימודים, הגירה, עבודה ועוד.

כן. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי והלוגו שלהם מופיע על גבי התרגומים שלנו.

תרגום דיפלומה,תרגום מוסמך,תרגום דיפלומה,תרגום רשמי,עברית,אנגלית,ספרדית

אנו מתחייבים לשמור על סודיות ודסקרטיות מוחלטת בכל הקשור לתרגומים והחומר הנלמד מהתרגום של המסמכים שלכם. אם תרצו נוכל לחתום על חוזה סודיות אתכם.

כדי לקבל מידע כללי לגבי המחירים של התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף המחירון. דף זה נותן ידע כללי. כדי לדעת בדיוק כמה יעלה התרגום של המסמכים שלכם בבקשה סירקו ושילחו אותם אלינו דרך המייל ונשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם ללא התחייבות תוך כמה דקות

תרגום דיפלומה,תרגום מוסמך,תרגום דיפלומה,תרגום רשמי,עברית,אנגלית,ספרדית

כדי להזמין תרגום בבקשה לחצו על המעטפה או השתמשו במייל המופיע בראש הדף ושלחו למייל שלנו את מה שמופיע ברשימה:

  • את המסמך שאתם מעוניינים לתרגם - אפשר לשלוח סריקה או תמונה יפה שצילמתם בטלפון החכם. אנו לא צריכים את המסמכים המקוריים.
  • אם במסמך מופיעים שמות: ציינו את האיות המדוייק כפי שהוא מופיע בדרכון.
  • את הטלפון שלכם ואת הכתובת למשלוח.


צרפו קובץ לקבלת הצעת מחיר חינם


מדוע כדאי להזמין מאיתנו?

כאן ב-BBT אנו גאים בשירות הלקוחות שלנו! אנו מספקים שירותי תרגום איכותיים של תוצאות מבחנים, גליונות ציונים, דיפלומות, אנו עומדים בלוח הזמנים ושומרים על הסטנדרטים שנקבעו עבור תרגומים מוסמכים המוגשים בארה"ב.  התרגומים שלנו גם מעוצבים כמו תמונת ראי של המסמך המקורי  וכן נושאים הצהרה חתומה בידי המתרגם ואם יש צורך גם על ידי נוטריון. להצהרה זו קוראים באנגלית: Affidavit of Accuracy.