תרגום רשמי, תרגום מוסמך לאנגלית, תרגום מקצועי, תרגום אתרי אינטרנט, תרגום מעברית לאנגלית, תרגומים, מתרגמים מעברית

תרגום רשמי מעברית לאנגלית למטרת הגירה, לימודים, תרגומים פיננסים, תרגום תעודות, תרגום מקצועי מעברית לאנגלית. אנו ערבים לכך שהתרגומים שלנו יתקבלו במשרדי ההגירה בארצות הברית.

עברית אנגלית - תרגום רשמי

BBT Translation Services הוא משרד תרגום הממוקם בארצות הברית. אנו מציעים שירות תרגום מוסמך המלווה בהצהרה המעידה על דיוק התרגום חתומה בידי המתרגם.

בהצהרה הזו המתרגם מצהיר כי התרגום מושלם ומדוייק ושזהו תרגום מהמסמך המקורי שגם הוא מצורף לתרגום. נציג המשרד גם חותם וחותמת המשרד מוטבעת על ההצהרה. הצהרות אלו בדרך כלל מצורפות לתרגומים משפטיים, כגון הסכמים וחוזים או מסמכים מבתי  משפט, או לתרגומים פיננסים כגון תלושי משכורת וטופס 106 וכן במסמכים רשמיים למטרת לימודים כגון תעודות, דיפלומות, גיליונות ציונים ועוד.

יש לציין כי תרגום מוסמך המאושר על ידי נוטריון בארצות הברית שונה מתרגום מוסמך המאושר בכל מדינה אחרת בעולם.

צרפו קובץ לקבלת הצעת מחיר

מחירי תרגום - תרגום מקצועי עברית אנגלית

כשאתם גולשים באינטרנט אתם נתקלים בכל מיני מחירים המוצעים על ידי חברות תרגום רבות. אנחנו גלויים עם המחירים שלנו ואין לנו אותיות קטנות ולא הפתעות. אפשר לבקר בדף המחירון שלנו ולהתרשם באופן כללי. ישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי מילה וישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי דף. כדי לדעת בדיוק כמה תעלה עבודת התרגום שלכם, צרפו את הקובץ שלכם ושלחו אלינו במייל. אנו ניתן לכם הצעת מחיר פתוחה, גלויה ובלי הפתעות.  אנו גאים במוניטין שלנו, ויש לנו רשימה מפוארת של לקוחות שאוהבים את העבודה שלנו. נשמח לצרף אותכם לרשימת לקוחותינו!