תרגום מכתבים - תרגום התכתבויות - תרגום מיילים - תרגום התקשרויות אלקטרוניות

האם אתה מעוניין לתרגם מכתב? יש לכם מיילים שאתה צריך לתרגם? - הגעתם למקום הנכון.  אנו משרד תרגום הממוקם בארצות הברית וצוות המתרגמים שלנו מורכב ממתרגמים מקצועיים בקיאים בשפה האנגלית - ותרגום זו אומנותם.

תרגום מכתבים, מיילים, והתקשרויות אלקטרוניות

יש לכם מכתב בעברית שאתם רוצים לתרגם לאנגלית? אתם מעוניינים לתרגם טקסט לאנגלית? אנחנו משרד תרגום מקצועי הממוקם בארצות הברית ואחת ההתמחויות שלנו היא תרגום טקסטים שונים כגון מכתבים, התכתבויות ומיילים.

אנו מתרגמים באופן מקצועי, אמין ומדוייק כל סוגי המכתבים - אפילו אם הם כתובים בכתב יד. התרגום שמתקבל אמין, מדוייק ואיכותי. אנו מצרפים לתרגום הצהרה חתומה ומוחתמת ולפעמים גם (לפי הצורך) אנו מצרפים לה חתימה של נוטריון. התרגום הזה מתקבל בכל מקום בו דורשים תרגום מוסמך - Certified Translation with an Affidavit of Accuracy.

פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר חינם מאחד ממשרדי התרגום הטובים ברשת.


צרפו קובץ לקבלת הצעת מחירכשאנחנו מתרגמים מכתבים באופן מקצועי - עברית אנגלית - אנחנו לא מתפשרים על איכות!

אנו מציעים תרגום מקצועי של מכתבים, מיילים, טקסטים, SMS והתכתבויות אלקטרוניות שונות. פעמים רבות המכתבים כתובים בכתב יד והמתרגמים שלנו  בקיאים ומנוסים בקריאת כתבי יד. התרגום יתבצע על ידי מתרגם מומחה בתחומו.

מחירים שווים לכל כיס

כשאתם גולשים באינטרנט אתם נתקלים בכל מיני מחירים המוצעים על ידי חברות תרגום רבות. אנחנו גלויים עם המחירים שלנו ואין לנו אותיות קטנות ולא הפתעות. אפשר לבקר בדף המחירון שלנו ולהתרשם באופן כללי. ישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי מילה וישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי דף. כדי לדעת בדיוק כמה תעלה עבודת התרגום שלכם, צרפו את הקובץ שלכם ושלחו אלינו במייל. אנו ניתן לכם הצעת מחיר פתוחה, גלויה ובלי הפתעות. נשמח לצרף אותכם לרשימת לקוחותינו!

  • אנו שומרים על סודיות
  • התרגומים שלנו מדוייקים ואמינים
  • לתרגומים המוסמכים מצורפת הצהרת המתרגם וחתימתו
  • מחירים שווים לכל כיס
  • אנו ערבים לכך שהתרגומים שלנו יתקבלו בכל מקום בו נדרש תרגום מוסמך בארצות הברית

מהו תרגום מוסמך? שאלות ותשובות

תרגום מוסמך של מסמך זהו תרגום הכולל אישור חתום על ידי המתרגם (ולפעמים נוטריון) המעיד על דיוק התרגום ובאישור הזה כלולים הפרטים והכישורים של המתרגם שתרגם את המסמך. אישור זה נושא את החתימה והחותמת של המשרד. הוא מוכנס על נייר המכתבים שלנו והוא כולל את הלוגו של המשרד ואת הלוגו של חבר המתרגמים האמריקאי עם המספר חבר. כדי לקבל מידע מפורט יותר לגבי התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף השאלות הנפוצות.

כן. רוב התרגומים המוסמכים שאנו מפיקים נושאים חתימה נוטריונית. החתימה היא של נוטריון ממדינת פלורידה בארה"ב וחתימה זו קבילה בכל רחבי ארצות הברית - לכל מטרה: לימודים, הגירה, עבודה ועוד.

כן. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי והלוגו שלהם מופיע על גבי התרגומים שלנו.

תרגום דחוף, תרגום מהיר, תרגום עברית אנגלית, תרגום מוסמך, תרגום תעודת לידה,תרגום דיפלומה,תרגום תלושי משכורת,תרגום טופס 106,תרגום להגירה,תרגום תעודת בגרות Certified Translation -

אנו מתחייבים לשמור על סודיות ודסקרטיות מוחלטת בכל הקשור לתרגומים והחומר הנלמד מהתרגום של המסמכים שלכם. אם תרצו נוכל לחתום על חוזה סודיות אתכם.

כדי לקבל מידע כללי לגבי המחירים של התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף המחירון. דף זה נותן ידע כללי. כדי לדעת בדיוק כמה יעלה התרגום של המסמכים שלכם בבקשה סירקו ושילחו אותם אלינו דרך המייל ונשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם ללא התחייבות תוך כמה דקות

תרגום דחוף, תרגום מהיר, תרגום עברית אנגלית, תרגום מוסמך, תרגום תעודת לידה,תרגום דיפלומה,תרגום תלושי משכורת,תרגום טופס 106,תרגום להגירה,תרגום תעודת בגרות Certified Translation -

כדי להזמין תרגום בבקשה לחצו על המעטפה או השתמשו במייל המופיע בראש הדף ושלחו למייל שלנו את מה שמופיע ברשימה:

  • את המסמך שאתם מעוניינים לתרגם - אפשר לשלוח סריקה או תמונה יפה שצילמתם בטלפון החכם. אנו לא צריכים את המסמכים המקוריים.
  • אם במסמך מופיעים שמות: ציינו את האיות המדוייק כפי שהוא מופיע בדרכון.
  • את הטלפון שלכם ואת הכתובת למשלוח.

רוצה לדעת יותר?סודיות מובטחת