תרגום טקסטים, תרגום מקצועי מבוצע על ידי משרד תרגום אמריקאי

תרגום טקסטים באופן מקצועי, טקסטים רפואיים, טקסטים משפטיים, תרגום טקסטים שונים. תרגום ליותר מ-70 שפות. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר חינם.

תרגום טקסטים

למעלה מעשור אנו מציעים שירות תרגום מקצועי ואמין של טקסטים שונים ללקוחות בכל רחבי העולם. אנו מציעים שירותי תרגום טסטים בלמעלה מ-70 שפות.

אנו גאים בשירות הלקוחות שלנו ובאיכות התרגומים שאנו מספקים. אנו עובדים עם עשרות מתרגמים ותמיד בוחרים את הטובים ביותר לביצוע תרגומי הטקסטים של לקוחותינו. אין עבודה קטנה מדי או גדולה מדי. אנחנו תמיד מתאימים את צוות המתרגמים לגודל העבודה ותמיד עומדים בלוח הזמנים של הלקוח.

פנו אלינו עוד היום ונשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם!

צרפו קובץ לקבלת הצעת מחיר

מחירי תרגום טקסטים - תרגום מקצועי

כשאתם גולשים באינטרנט אתם נתקלים בכל מיני מחירים המוצעים על ידי חברות תרגום רבות. אנחנו גלויים עם המחירים שלנו ואין לנו אותיות קטנות ולא הפתעות. אפשר לבקר בדף המחירון שלנו ולהתרשם באופן כללי. ישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי מילה וישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי דף. כדי לדעת בדיוק כמה תעלה עבודת התרגום שלכם, צרפו את הקובץ שלכם ושלחו אלינו במייל. אנו ניתן לכם הצעת מחיר פתוחה, גלויה ובלי הפתעות.  אנו גאים בשם שלנו, ויש לנו רשימה מפוארת של לקוחות. נשמח לצרף אותכם לרשימת לקוחותינו!