תרגום מקצועי,תרגום מוסמך,תרגום על ידי מתרגמים מקצועיים

אתם מחפשים שירות תרגום מקצועי כדי לתרגם את המסמכים שלכם? אין מה לחפש יותר. אנחנו משרד תרגום מקצועי ממוקם בארצות הברית ונשמח לבצע עבורך תרגום מקצועי, מהימן ואיכותי. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי.

תרגום מקצועי - עברית אנגלית

יש לכם מסמך שאתם צריכים לתרגם באופן מקצועי? אין צורך לחפש יותר. אנחנו משרד תרגום אמריקאי מתמחה במתן שירותי תרגום מקצועי מעברית לאנגלית. התרגומים שלנו נעשים על ידי מתרגמים מקצועיים בעלי רקע רלוונטי למסמכים שלכם..

צוות המתרגמים המקצועי שלנו מציע שירותי תרגום של מסמכים משפטיים, מסמכים רפואיים, מסמכים פיננסיים, מסמכים אקדמיים ועוד. התרגומים שלנו מתקבלים על ידי כל גורם בארצות הברית והם נושאים אישור וחותמת של נוטריון.

פנה אלינו עוד היום ותקבל הצעת מחיר חינם מאחד ממשרדי התרגום הטובים ברשת.צרפו קובץ לקבלת הצעת מחירבתרגום מקצועי אנחנו לא מתפשרי על איכות!

התרגומים שלנו מתקבלים בבתי משפט, במשרדי ההגירה ובכל מקום בו דורשים תרגום מקצועי מוסמך. Certified Legal Translation. לתרגומים  שלנו מצורפת הצהרה חתומה בידי המתרגם ובידי נוטריון המאשרים את דיוק ושלמות התרגום. להצהרה זו קוראים באנגלית: Affidavit of Accuracy.

מחירים שווים לכל כיס

כשאתם גולשים באינטרנט אתם נתקלים בכל מיני מחירים המוצעים על ידי חברות תרגום רבות. אנחנו גלויים עם המחירים שלנו ואין לנו אותיות קטנות ולא הפתעות. אפשר לבקר בדף המחירון שלנו ולהתרשם באופן כללי. ישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי מילה וישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי דף. כדי לדעת בדיוק כמה תעלה עבודת התרגום שלכם, צרפו את הקובץ שלכם ושלחו אלינו במייל. אנו ניתן לכם הצעת מחיר פתוחה, גלויה ובלי הפתעות. נשמח לצרף אותכם לרשימת לקוחותינו!

  • אנו שומרים על סודיות
  • התרגומים שלנו מדוייקים ואמינים
  • לתרגומים המוסמכים מצורפת הצהרת המתרגם וחתימתו
  • מחירים שווים לכל כיס
  • אנו ערבים לכך שהתרגומים שלנו יתקבלו בכל מקום בו נדרש תרגום מוסמך בארצות הברית

מהו תרגום מוסמך? שאלות ותשובות

תרגום מוסמך של מסמך זהו תרגום הכולל אישור חתום על ידי המתרגם (ולפעמים נוטריון) המעיד על דיוק התרגום ובאישור הזה כלולים הפרטים והכישורים של המתרגם שתרגם את המסמך. אישור זה נושא את החתימה והחותמת של המשרד. הוא מוכנס על נייר המכתבים שלנו והוא כולל את הלוגו של המשרד ואת הלוגו של חבר המתרגמים האמריקאי עם המספר חבר. כדי לקבל מידע מפורט יותר לגבי התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף השאלות הנפוצות.

כן. רוב התרגומים המוסמכים שאנו מפיקים נושאים חתימה נוטריונית. החתימה היא של נוטריון ממדינת פלורידה בארה"ב וחתימה זו קבילה בכל רחבי ארצות הברית - לכל מטרה: לימודים, הגירה, עבודה ועוד.

כן. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי והלוגו שלהם מופיע על גבי התרגומים שלנו.

חוזה שכירות, חוזה מכר, חוזה קבלנות, חוזה ביטוח, חוזה רשות, חוזה עבודה,תרגום תעודת בגרות Certified Translation -

אנו מתחייבים לשמור על סודיות ודסקרטיות מוחלטת בכל הקשור לתרגומים והחומר הנלמד מהתרגום של המסמכים שלכם. אם תרצו נוכל לחתום על חוזה סודיות אתכם.

כדי לקבל מידע כללי לגבי המחירים של התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף המחירון. דף זה נותן ידע כללי. כדי לדעת בדיוק כמה יעלה התרגום של המסמכים שלכם בבקשה סירקו ושילחו אותם אלינו דרך המייל ונשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם ללא התחייבות תוך כמה דקות

חוזה שכירות, חוזה מכר, חוזה קבלנות, חוזה ביטוח, חוזה רשות, חוזה עבודה,תרגום תעודת בגרות Certified Translation -

כדי להזמין תרגום בבקשה לחצו על המעטפה או השתמשו במייל המופיע בראש הדף ושלחו למייל שלנו את מה שמופיע ברשימה:

  • את המסמך שאתם מעוניינים לתרגם - אפשר לשלוח סריקה או תמונה יפה שצילמתם בטלפון החכם. אנו לא צריכים את המסמכים המקוריים.
  • אם במסמך מופיעים שמות: ציינו את האיות המדוייק כפי שהוא מופיע בדרכון.
  • את הטלפון שלכם ואת הכתובת למשלוח.

נשמח לצרף אותך לקהל לקוחותינו!סודיות מובטחת